Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Başkan Döğücü, Basın Emekçileri ile Buluştu

admin | 30 Temmuz 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile kamuoyu görevi üstlenen, bu görevi zor şartlarda sürdüren ve bölgenin nabzını tutan,  kamuoyuna tarafsız bir şekilde haber ulaştıran  Basın Mensupları ile kahvaltılı programda bir araya geldi.

23 Temmuz Salı Günü Belediye hizmet binasında gerçekleşen programda Başkan Döğücü,Yeni dönemde yapılacak olan projeler  hakkında bilgi verirken, basın mensuplarının sorularını cevaplandırıp, taleplerini dinledi.
Gazetecilerin toplumun nabzını en iyi şekilde tutan kişiler olduğunu belirten Başkan Döğücü  ” Siz değerli basın mensupları, toplumun nabzını en iyi şekilde tutan, insanlarımızın ihtiyaçlarını, sıkıntılarını veya memnuniyetlerini en iyi gözlemleyebilen, bu tespitleri en sıcak şekilde ve sürekli olarak yapabilen konumlardasınız, takdir edersiniz ki, bizler hizmet trafiği içerisinde, bazen kentte yaşanan bazı aksaklıkları, eksiklikleri, sorunları göremeyebiliyoruz, İşte bu noktada fikirlerini, tespitlerini, görüşlerini bizlerle paylaşan kişi ve kurumların olması, hem bizlerin çalışma azmini artırıyor hem de işimizi daha heyecan ve motivasyonla yapmamızı sağlıyor” şeklinde konuştu.
Program sonunda gazetecilerin sorularını ve taleplerini dinleyen Başkan Döğücü  Gazetecilerin 24 Temmuz Basın  bayramını kutlayarak günün  anısına çeşitli hediyeler takdim etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

305 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.