Hoşgeldiniz  

Yazar Ayten Turan Sancaktepe’de Kitaplarını imzaladı

admin | 12 Mayıs 2019 | Genel, Gündem A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe Sarissa Kitapevi’nin konuğu olan Yazar Ayten Turan kitap severlerle buluştu. Sancaktepe ilçesinden bulunmaktan memnun olduğunu söyleyen Ayten Turan “ Kitap okumak önemlidir. Bu gün burada kitap seven insanlarla bir araya geldim. Güzel bir gündü. İlgiden dolayı ve Sancaktepe’de olmaktan memnun oldum “ ifadelerinde bulundu.

Yazar Ayten Turan “ Bu gün Sarıgazi Sarissa Kitap cafe de, Kelebek sözü Romanımın imza gününde şunu gördüm.Hayatıma ne güzel insanlar almışım ve bu günde hayatıma yine güzel insanlar ekledim.Bu gün imza günüm de yanımda olan, değerli Muhtarımız, değerli Meclis üyemiz, değerli STK yöneticilerimiz, can arkadaşlarım, değerli hocalarım, değerli basın sözcüleri, değerli kadınlarımız, değerli gençlerimiz ve bugün Sarissa kitap cafeyi benim için düzenleyen Sarissa kitap cafede ki değerli canlarımız, hepinize sonsuz teşekkür ederim. Hepsi benim için sonsuz değer taşıyorlar, isimlerini yazmadım, çünkü o kadar kalabalık dost yanımdaydı ki, bu günkü heyecanımdan isimlerini unutabilirim endişesini yaşıyorum. Ama ben biliyorum ki bu gün yanımda olan Canlarım benim bugünkü heyecanıma mazur görürler… Hepsine buradan çok ama çok teşekkür ederim, iyi ki varlar ve benim yanımdalar…” diyerek teşekkür etti. 

Kitaplarını imzalatan okurlar, Yazar Ayten Turan ile sohbet etme imkanı da buldular. Samimi bir ortamda gerçekleşen imza gününde bir çok okurun yazar ile fotoğraf çektirmesi ile günün sona erdi. 
Yazar Ayten Turan’ın Gölge Nesil, İstanbul Karası, Sol Yanımda Dağlar Yıkıldı ve Kelebek Sözü adlı kitapları bulunuyor. Gerçek hayat hikayelerinden yola çıkan yazar Ayten Turan, kadınların hüzünlü hikayelerinden bir çok konuyu kitapların da ele almış.
Ayten Turan Kimdir ?Yazar Ayten Turan Tokat İlinin Almus İlçesinde doğmuş, çocukluğunu İstanbul’ geçirmiş. Sosyal konulara önem veren Ayten Turan kadın, çocuk hakları ve şiddet gören kadınlar ilgi alanı olmuş. Çeşitli derneklerde gönüllü olarak görev alan yazar Ayten Turan , gazete ve  dergilerde köşe yazarlığı da yapmakta.  Tevfik Erk / İstanbul 

335 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.