Hoşgeldiniz  

Yaz Okulları İçin Sinema Gösterisi

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Kadın Koordinasyon Merkezi, yaz döneminde yaz okullarına yönelik etkinlikler düzenliyor
11 Temmuz 2011 Pazartesi 13:18

Sancaktepe Kadın Koordinasyon Merkezi, yaz döneminde yaz okullarına yönelik etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler çerçevesinde “Bizim Yıldızlar Anaokulu” öğrencilerine yönelik sinema gösterisi gerçekleştirildi.

Çocukların beğenerek izlediği, “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?” adlı çizgi film KKM’nin merkez binasında sinema gösterisi olarak sunuldu. Yaklaşık kırk anaokulu öğrencisi, eğlenceli filmi izledi.

“Bizim Yıldızlar” anaokulu öğretmen ve öğrencileri böyle bir etkinliğin yapılmasına fırsat verildiği için başta Belediye Başkanı İsmail Erdem ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler. Ayrıca yaz döneminde her hafta etkinlik olarak sinema gösterilerinin, çocukların etkinlik anlamında büyük katkı sağlayacağını ifade ettiler.

Sancaktepe Kadın Koordinasyon Merkezi, bölgede bulunana tüm yaz okullarını ziyaret ederek, talepler doğrultusunda etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Çocuklara ve ebeveynlere yönelik sinema gösterilerinin her hafta düzenlenmesi planlanıyor. KKM, “Elini uzat, yüreğini ver” sloganıyla yediden yetmişe her kesime ulaşmayı hedefliyor.

232 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.