Hoşgeldiniz  

SİYAD SANCAKTEPE ŞUBESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

admin | 13 Nisan 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve yöneticileri, gıda destek paketleri ile hemşehrilerine destek oluyor.

Olması gerekeni gerçekleştiren Şube yöneticilerinin bu davranışı ilçede örnek dernek olarak gösteriliyor. Sancaktepe ilçesinde yaşayan kendi hemşehrilerine sahip çıkan Siyad Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve ekibi ilçede takdir topluyor.

Önemli olan böyle günlerde komşularımıza sahip çıkmak gerekir diye konuşan Dernek Başkanı Ufuk Aydın “ Bu zor günleri birlikte el ele vererek atlatacağız “ dedi.

Siyad Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ; “ Ülkemizin yaşadığı bu zor zamanlarda Siyad Sancaktepe Şubesi olarak hemşehrilerimizin yanındayız. Evden çıkamayan, zor bir süreçten geçen hemşehrilerimize Gıda Destek Paketlerimizi teslim ettik. Bu dar günlerde emeği geçen, destek paketlerimize destek veren tüm hayır severlerimizden Allah razı olsun. Hemşehrilerimizin zor günlerinde yanında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.
Haber : Tevfik Erk / İSTANBUL
181 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.