Hoşgeldiniz  

Sevda Yılmaz’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

admin | 29 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Merkezi Sancaktepe’de bulunan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği Başkanı Sevda Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümünü bir mesajla kutladı.

Sevda Yılmaz mesajında ; “   29 Ekim, zümrüdüanka misali her şey bitti sanılırken, küllerinden doğan bir Milletin başarı öyküsüdür.
Cumhuriyet, bağımsızlık ve birlik anlayışımızdan asla ödün vermeyeceğimizin hiç şüphesiz en parlak ispatıdır. Dilden dile aktarılarak destanlaşan 29 Ekim coşkusu, aynı zamanda minnet ve gururla uyanılan her sabah bu kutsal emaneti sonsuza kadar yaşatmamıza vesile olan bir meşaledir. Asla sönmeyecek ışığı ve ateşiyle, geleceğe büyük bir inanç gayretle yürüdüğümüz yolumuzu aydınlatan bu kutlu zaferi 97 yıllara taşımak bugün her birimizin üzerine düşen asli bir görevdir.
Toplumumuzun tüm kesimleriyle birlik içerisinde yaşamak umudu ve gayretiyle sevincini paylaştığımız  29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor; Ay Yıldızlı Bayrağımız altında özgür ve huzurlu bir yaşam için en önde mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.” dedi.

263 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.