Hoşgeldiniz  

SANİAD YÖNETİMİ İYİ PARTİ SANCAKTEPE’Yİ ZİYARET ETTİ

admin | 07 Şubat 2021 | Genel, Gündem, İYİ Parti Sancaktepe, Manşet A- A+

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği yöneticileri, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti.


İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve ilçe yöneticilerinin hazır bulunduğu ziyarette ilçe genelinde ki konular konuşuldu.
SANİAD Başkanı Osman Aktan ve yönetim kurulu üyelerinden Muzaffer kabakçı, Cengiz Öksel, Kemal Öz, Şenol Köseoğlu, Hamdiye Çankaya’nın katıldığı ziyaretten İlçe Başkanı Sezgin Öztürk memnun olduğunu söyledi.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de zor ve sıkıntılı günlerden geçmekte diye konuşan İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk, “ iş insanlarının da bu sıkıntılı günlerde zorlandıklarını görmekteyiz. İnşallah ülke olarak en kısa zamanda pandemi sürecini atlatırız” ifadelerinde bulundu.
Sezgin Öztürk ; “ Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği (SANİAD) Sayın Osman Aktan başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçemizi ziyaret ettiler. Sayın Başkana ve arkadaşlarına nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.” Dedi.
SANİAD Başkanı Osman Aktan; İYİ parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’e SANİAD yönetimine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
Tevfik Erk / İstanbul

557 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.