Hoşgeldiniz  

SANİAD, Rüstem Aldağ ve ekibi ile yola devam dedi

admin | 28 Eylül 2019 | Ekonomi, Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği, gerçekleştirdiği 6. olağan genel kurulda yeni başkan Rüstem Aldağ ve yönetimi ile yola devam kararı aldı.

Merkezi Sancaktepe’de bulunan Sanayici ve İşadamları Derneği SANİAD, yeni başkan Rüstem Aldağ ve ekibine emanet. Dernek Başkanı Yücel Aydın, görevi devir alan Rüstem Aldağ ve ekibine başarılar diledi. Aydın “ Her zaman yeni başkan ve yönetim kurulunun yanın olmaya çalışacağız” ifadelerinde bulundu.
Dernek merkezinde yapılan 6. olağan genel kurulda tek listeye oybirliği ile yetki veren SANİAD’ın birlik ve beraberlik içerisinde daha da güçleneceğini kaydeden yeni başkan Rüstem Aldağ, “Bu ailenin her bir ferdi ile dayanışma içerisinde olacağız ve omuz omuza güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.
SANİAD’ın bölgenin önemli bir değeri olduğuna vurgu yapan Aldağ, “Bu birliktelik Sancaktepe’nin önemli bir kazanımıdır. Ülkemize, milletimize, ekonomiye ve topluma yararlı hizmetlerin üretilmesine öncü olmak her birimizin hedefi olmalıdır” dedi.
Saniad’ın eski başkanları Murat Işık, Yücel Aydın ve Yeni Başkanı Rüstem Aldağ günün anısına beraber fotoğraf çektirdi. Daha sonra derneğin üyeleri ve yeni yönetim kurulu üyeleri  toplu halde çektirdikleri fotoğrafın ardından toplantı sona erdi.


2134 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.