Hoşgeldiniz  

SANİAD ADİL KANDEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

admin | 05 Şubat 2021 | AK Parti Sancaktepe, Genel, Gündem, Manşet A- A+

Kısa Adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ak Parti Sancaktepe İlçe Kongresinde yeniden İlçe Başkanı seçilen Adil Kandemir, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan SANİAD Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Ziyarete SANİAD Başkanı Osman Aktan, Muzaffer Kabakçı, Cengiz Öksel, Kemal Öz, Şenol Köseoğlu, Nihat Kucak, Hamdiye Çankaya katıldı.

AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneğinin yaptığı ziyaretten memnun olduğunu söyledi. Adil Kandemir “ İlçemizin gelişmesine katkı sunan iş insanlarımızın Derneği olan SANİAD Başkanı sayın Osman AKTAN ve yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ederim.” Dedi.
SANİAD Başkanı Osman Aktan ; “ AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına yeniden seçilmenizden dolayı tebrik ederiz. İlçemiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. “ dedi.

Tevfik Erk / İstanbul

520 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.