Hoşgeldiniz  

Sancaktepeliler DİKKAT ! İsmini kullanıyorlar

admin | 30 Ağustos 2019 | Duyurular, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden biri olan Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız’ın ismini kullanarak para topluyorlar.

Sancaktepe’de son günlerde bir takım kimliği belirsiz kişiler, telefon dolandırıcılığı yapıyor. Sancaktepe ilçesindeki işadamlarını arayan şahıslar, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız söyledi sizi aramamızı diyerek yardım istiyorlar. Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız’ın ismini kullanan kişi veya kişiler  Yetimler Derneğinden aradıklarını ifade ederek yardım istiyorlar.
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız konu hakkında “ Bu kişilerin yakalanması için Polis ve Savcılığa başvuru da bulunduk. Gerekli soruşturma başlatıldı. Vatandaşlarımızın ve esnaf arkadaşlarımızın mağdur olmaması için, ismimi kullanan bu şahıslara itibar etmemelerini önemle belirtirim. “ ifadelerinde bulundu.
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız Yetimler Derneği adına yardım toplama gibi bir konularının olmadığını da ifade etti. Bu girişim de bulunanların yakalanması için çalışmalar başlatılmış oldu.
Tevfik Erk / İstanbul

259 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.