• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %0,39
 • BIST
  %-0,53
SANCAKTEPELİLER BİZ ADANA’YA GİDİYORUZ DİYORLAR

SANCAKTEPELİLER BİZ ADANA’YA GİDİYORUZ DİYORLAR

Sancaktepe ilçesi, İstanbul’un parlayan yıldızı olma yolunda işletmeleriyle emin adımlarla yoluna devam ediyor.
Ülke genelinde yaşanan ekonomik zorluklar olsa da yatırımdan çekinmeyen ve Sancaktepenin gelişmekte olmasını fırsat bilerek nezih tesisini lezzetle buluşturup  her zaman revaçta olmayı hedefliyor

Sancaktepe’de son günlerde sıkça konuşulan konular arasına yerini almaya başlayan nükte gelişti. Nereye gidiyorsunuz veya neredesiniz sorusuna nüktedan cevaplar gelmeye başladı.
Biz Adana’ya gidiyoruz veya Biz Adana’dayız cevapları görülmeye başlandı. 

2016 yılından beri yeme içme sektörü içinde olduğunu söyleyen Biz Adana’nın işletme sahibi Doğan Uğuz “İlçemizde marka oluşturmak için yola çıktık. Yaptığımız işimizle ilçemize hizmet verelim, gelişimine katkı sunalım istedik.
Ülkemizde şiş kebap denilince akla gelen isimlerin başında Adana gelir. Bizim de yaptığımız iş bu zaten.” Şeklinde konuştu.
Doğan Uğuz ; “Sancaktepelilerin artık çevre ilçelere gitmelerine gerek yok. Sancaktepe bu anlamda göç veren bir semt değil; göç alan bir semt olmalı.  Çünkü biz Sancaktepelileri ve Sancaktepe’yi seviyoruz.” dedi.

1700 metrekare alan içinde hizmet veren Biz Adana, otantik bir tesis görünümünde, kapalı mekanda palmiye ağaçlarının altında Cheff Ömer Budak’ın seçkin mutfağından seçimini yaparken yemeğinizi   deneyimli personelin sunumu ile rahat bir ortamda kendinizi bulabiliyorsunuz.

Terası ve çocuk oyun alanı da mevcut olan tesiste kapalı ve açık otopark da bulunuyor. Kahvaltıları sadece Cumartesi ve Pazar günleri organik ve taze ürünlerle yapılabiliyor. Şimdilik 30 kişilik kadro ile hizmet veren tesis, ülke genelinde isim yapmış işletmelerden gelen deneyimli bir kadroya sahip.

Doğan Uğuz ;“ Otantik bir ortamda ailece yemek yeme keyfini Sancaktepe’lilere sunuyoruz. Semtimizin parasını semtimiz de tutacağız. Çalışan kadromuzu 90 kişiye kadar çıkartabileceğiz, ilçemize istihdam konusunda katkı sunmuş olacağız.  Yemek yemek için misafirlerinizle Ataşehir veya Çekmeköy’e gitmeye artık gerek yok. Lezzette iddialıyız. Biz Adana’daki lezzeti hiçbir yerde bulamazsınız. Lahmacun, Adana, Çöp Şiş, Ciğer, Pide, kebap ve ızgara çeşitleri yanında Katmer, Künefe, Sütlaç ve Hayrabolu tatlısı, Atom Haydari ve Girit Ezmesi mevcut. Tabii ki Adana’dan gelen şalgamı da unutmamak lazım. Türk Sanat Müziği eşliğinde yemek keyfi sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM