Hoşgeldiniz  

Sancaktepeli İş adamları, Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit’i ziyaret etti

admin | 22 Ekim 2019 | Gündem, Manşet, Sağlık A- A+

SANCAKTEPE – Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu,  Sancaktepe Şehit Profesör İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiyit’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe’de faaliyet gösteren Saniad üyeleri Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit’i makamında ziyaret ettiler. Saniad Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul eden Başhekim Yiyit, hastane hakkında ki çalışmalar ve gelişmeler ile ilgili bilgiler verdi.  Saniad yönetim kurulu üyeleri de  Sancaktepe Şehit Profesör İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiyit’e başarılı çalışmaları için teşekkür ettiler.
Başhekim Doç. Dr. Nurettin Yiyit; “ Hastanemizin kapasitesini arttırmak için yeni ünitelerin oluşması gerekiyor. Bu tür çalışmalarda destekler son derece önemli. Hastane olarak bölge halkına hizmet veriyoruz.  Tüm çalışmalarımız hizmet kalitesini daha yukarı çekebilmek. İnsanları sağlıklarına kavuşturmak için yoğun çabamız var. İş insanlarımızın da bu tür konularda duyarlı olmaları son derece önemlidir. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.
Saniad Başkanı Rüstem Aldağ’da “ Bu günkü ziyaretimiz tanışma amaçlı. Hastanemiz, bölgemiz ve ilçemiz için önemli bir kurum. İnsanların hastalıklarına derman aradığı bir yer. Buraların daha iyi hizmet verebilmeleri için desteklenmeli” ifadelerinde bulundu.
Saniad Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim kurulu’nun, Sancaktepe Şehit Profesör İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiyit’e gerçekleştirdiği ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafın ardından sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul
1222 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.