Hoşgeldiniz  

Sancaktepe`den 5 bin kişilik iftar

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Belediyesi Ramazan ayı süresince her mahallede etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.
22 Ağustos 2011 Pazartesi 04:49

Her mahallede gerçekleştirilen Ramazan etkinliklerinin bu seferki adresi Eyüp Sultan mahallesi oldu. Samandıra merkez de kurulan masalar  Sancaktepelilerle doldu taştı.

Sancaktepe Eyup Sultan Mahallesi’ndeki iftarın çok özel konukları vardı…

Ramazan ayının sonları yaklaşırken her gün bir mahallede yaptığı sokak iftarlarına devam eden Sancaktepe Belediyesi,  bu kez çok önemli misafirlerini ağırladı. Vatanımızı canı pahasına koruyan Şzehitlerimizin yakınları ve Gazilerimiz ,Sancaktepe Belediyesi’nin Eyüp Sultan Mahallesi’nde ilçe sakinlerinin de katıldığı iftar yemeğinde bir araya geldiler. 5 bin kişinin iştirak ettiği iftar programında bu kez Şzehit yakınları ve gaziler ön saflarda gecenin onur konuğu olarak yer aldılar.  İftar programında Doç.Dr.Emin Işık, Ramazan ve şehitler ile ilgili konuşma yaptı.

Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, AK Pati İstanbul  İl Başkan Yardımcısı Temel Başalan  ve  5.000 kişinin katıldığı gecede   konuşan Başkan  Erdem  bütünlük mesajı verdiklerini söyledi.  Erdem, Afrika’da yaşanan açlık savaşı karşısında Sancaktepe belediyesi olarak Türk Kızılayı ile işbirliği yaparak büyük bir yardım kampanyası başlattıklarını da belirtti..

Tevfik Erk / Sancaktepe

197 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.