Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de tanınmış siyasetçi İYİ Partiye katıldı.

admin | 09 Mart 2021 | Genel, Gündem, İYİ Parti Sancaktepe, Manşet, Siyaset A- A+

İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığında düzenlenen üye katılım töreninde yeni üyelere rozetleri takıldı.

 

İYİ Parti’nin Türkiye genelinde düzenlediği üye kampanyasına yönelik çalışmalar İstanbul’da da devam ediyor.
İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığında düzenlenen üye katılım töreninde yeni üyelere rozetleri takıldı.  İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun katılımı ile düzenlenen katılım törenine  Sancaktepe İlçe siyasetinden tanınmış bir isimde İYİ Partiye katılım yaptı. DSP Sarıgazi Belede Başkanlığı, DSP Sancaktepe İlçe Başkanlığı görevlerinin ardından CHP ‘ye katılan ardından Tokat Almus’ta CHP Belediye Başkan Adayı olan Tokatlı Salih Karlı’ya İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu rozetini taktı. Sancaktepe ilçesinde SANİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Hamdiye Çankaya’da İYİ Parti saflarına katılan isim oldular.
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ; ‘Üyelik sadece Biz artık İYİ Partiliyiz’den daha fazla sorumluluk taşıyor. Üye olmak demek, ‘Ben sadece partiye oy vermekten ibaret bir insan olmak kalmayacağım, partinin Türkiye’yi taşımak istediği nokta için de omuz vereceğim, destek vereceğim’ demek aynı zamanda. Üye olmak demek kendi mahallende, köyünde, sokağında, apartmanında İYİ Parti’yi temsil etmek demek” ifadelerini kullandı.
Sancaktepe ilçesinde siyaset dünyasının tanınmış yüzü olan Salih Karlı ; “ Öncelikle Ankara’dan bir güneş gibi aziz milletimizin umudu olan İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Hayli kalabalık bir ortamda bulunduğumuz için sözlerimi kısa tutuyorum. Gözleriniz iffetli, elleriniz vefalı, diliniz doğru sözlü kalbiniz aydın olması dileğiyle, yolunuzun yolumuzun açık olmasını diliyor, hepinize tekrar  saygılarımı sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Allah’a emanet olun dedi.
Tokatlı ve Cumhuriyet Halk Partili olarak tanınan Salih Karlı’nın İYİ Parti Sancaktepe’ye üye olması önümüzdeki günlerde siyasetin hareketi günlere gebe olacağını gösteriyor yorumlarına neden  oldu.
Tevfik Erk / İstanbul

2466 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.