Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Sarıgazispor Kulübü’nden çok güzel hareketler

admin | 27 Ocak 2020 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet, Spor A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe İlçesinin amatör spor kulüplerinden biri olan Sarıgazispor Kulübü, sosyal farkındalık çalışmalarına da önem veriyor. Sarıgazispor Kulübü’nün futbolcuları bu sefer yeşil sahanın dışında  anlamlı bir etkinliğe imza atarak, çok güzel hareketlerin sadece saha da  olmadığını da gösterdiler.

Sarıgazispor Kulübü Başkanı Serdar Turhan ve Kulübün minik  sporcuları aileleri ile birlikte Özel İlgi Yaşlı Bakım Merkezi’ne ziyarette bulundular. Kimi annesi, kimi babası, kimi abisi veya ablası gelen minik sporcular bakım evi sahiplerine eşofman ve pijama gibi hediyelerini verdi, onlarla sohbet etti vakit geçirdi.
Minik Futbolcuların bu ziyareti ile maneviyat, büyüklere saygı ve duyarlı bir insan olmalarının önemli olduğu  konusuna da dikkat çekmek oldu.
Huzurevinde yaşayan yaşlıların yaşama bağlı kalmalarının çok önemli olduğunu ifade eden kulüp başkanı Serdar Turhan, “Büyüklerimiz başımızın tacı… Onların mutlu bir yaşlılık dönemi geçirmeleri ve çocuklarımıza aile büyüklerine, yaşlılara karşı duyarlı olmayı aşılamak adına bu tür ziyaretler büyük önem taşıyor. Hem öğrencilerimiz hem de yaşlılarımız bugün birlikte keyifli zaman geçirdi.” şeklinde konuştu.
Ziyarette minik sporcuları Özel İlgi Yaşlı Bakım Merkezi Müdürü Gülten Taylan ile Halkla İlişkiler Müdürü Nergiz Süslü karşıladı.  İkramlarında yapıldığı ziyarette hediyeler verildi. Her bir minik sporcu her bir yaşlı ile sohbet etti, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.  Ziyaret masaya gelen üzerinde Sarıgazispor Kulübü’nün resmi bulunan iki büyük pastanın kesilmesi ve ikram edilmesinin ardındann sona erdi.
Ziyaretinden çok memnun kaldıklarını belirten huzurevi sakinleri ve yöneticileri, ziyarete gelen Sarıgazispor Kulübü Başkanı Serdar Turhan’a, minik sporcu ve ailelerine teşekkür etti.
Haber Tevfik Erk / İstanbul
5524 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.