Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Rehber Öğretmenler Yedigöller gezisinde motivasyon sağladı

admin | 22 Ekim 2019 | Eğitim, Genel, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü, ortak organizasyon ile Sancaktepe ilçesi okullarında görev yapan Rehberlik öğretmenlerine dönük gezi planladı.

 
Öğretmenler arasında tanışmayı, dayanışmayı, kaynaşmayı  sağlamak ve ilçedeki rehberlik çalışmalarını istişare edip yıllık planlamalar yapmak amacıyla  Bolu – Yedigöller yöresine yapılan geziye ilçenin farklı okullarından istekli Rehberlik öğretmenlerinin yanında İlçe Rehberlik Araştırma Merkez Müdürü Uğur Kalafat ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Şit’te katıldı.
Rehber Öğretmenler gezide Bolu’nun eşsiz güzelliği eşliğinde yeşilin her tonunu görme fırsatı buldu. Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Sazlıgöl, Nazlıgöl, İncegöl (Uzungöl), Küçükgöl gibi göller gezildikten sonra Yedigöller şelale de gezildi. Sonrasında Kapankaya Seyir Terası ve
Atmaca Seyir Terası da gezildikten sonra istanbul’a dönüş yoluna girildi.
Bolu’ya varılınca doğal ürünler satan bir Markette de Bolu’ya ait doğal ürünler alan öğretmenler düzenlenen geziden memnun olduklarını ifade ettiler.
İlçe düzeyinde görev yapan Rehber Öğretmenlerle ortak bir bakış açısı geliştirme ve çalışmaları daha verimli hale getirebilmek için görüş alışverişinde bulunan Rehber öğretmenlerinin Yedigöller gezisi, daha sonra yapılacak etkinliklerin devamı için olumlu bir motivasyon sağladı.
Tevfik Erk / İstanbul


255 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.