Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Oyuncak Kumbarasına Muhtar Adayı Sedattin Önel’den destek geldi

admin | 26 Mart 2019 | Eğitim, Gündem, Manşet A- A+

 SANCAKTEPE – Sancaktepe Meclis Mahallesinde bulunan Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu gerçekleştirdiği Oyuncak Kumbarası ilgi mahalle sakinleri tarafından ilgi görmeye başladı.
Oyuncak Kumbarası projesi ile öğrenciler kendi oyuncaklarını, hiç tanımadıkları Anadolu’da bir okulda bulunan arkadaşlarına yollayacaklar. 
Oyuncak Kumbarası haberini gören Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel, “ Proje çok güzeldi. Mahallemizin okulu, Oyuncak Kumbarası fikri de güzel madem mahallemizdeki komşularımızın çocukları böyle bir proje de varlar. Bizim de çorbada tuzumuz olsun istedik. Karınca kararınca destek vermek istedim. Anadolu’da bir okulumuza gönderilecek olan oyuncaklarla çocuklar oynayacaklar. Oyuncalar çocukların da gelişmesinde önemli bir rol oynar. Çocukken hangimiz oyun oynamadık. Oyuncağı olmayan çocukları da düşünmek lazım. “ dedi.
Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu Müdürü Muzaffer Henden “  Projemizle çocuklarımız paylaşmanın güzelliğini tatmış olacaklardır. Belki de hayatlarında hiç oyuncağı olmamış kardeşlerine yardım etmenin mutluluğunu yaşayacaklardır. Projeyi gerçekleştiren öğretmen arkadaşlarımı ve öğrencilerimi tebrik ediyorum. Çevre sakinlerimizin duyarlı davranışlarına teşekkür ediyorum. Mahallemiz sakinlerinden komşumuz Sedattin Önel beye bu örnek davranışından dolayı ayrıca teşekkür ederim. ” dedi.

355 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.