Hoşgeldiniz  

Sancaktepe`de minikler için ziller çaldı.

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar bu gün okullu olan miniklere başarılar dilediler.
13 Eylül 2011 Salı 03:02

2011-2012 Eğitim dönemi tüm yurtta olduğu gibi İstanbul’un yeni ilçesi Sancaktepe’de coşku ile başladı.  Bu gün okula başlayan anasınıfı ve ilköğretim birinci sınıf öğrencileri sınıfları doldurdu. Velilerin oldukça heyecanlı oldukları görüldü.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Gürpınar bu gün okullu olan  miniklere başarılar dilediler.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem “ Bugün 12 Eylül. İlkokul anasınıfı ve birinci sınıf öğrencileri okula başladılar. Öncelikli olarak eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar diliyorum. Anne babalara da tebriklerimizi sunarken, diyoruz ki bu okul hayatı içerisinde çocuklarınıza her alanda destek vermek gereklidir.

Sadece maddi boyut itibariyle bu çocukların ihtiyaçlarını karşılayıp onların eğitimlerini tamamlamak tek başına olmuyor. Manevi anlamda da çocuklarında destek vermeliler. Psikolojik ortamların hazırlanmasında, psikolojik desteğin oluşmasında velilere yoğun iş düşüyor. Ayrıca tabii okul idarelerimizin güzel bir ev sahipliği yaparak çocuklarımızı okul hayatına alıştırma noktasında güzel temennilerde bulunmak istiyorum.”dedi.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Gürpınar “ Bugün okula ilk adımını atan ana okulu ve birinci sınıf öğrencilerine başarılar diliyorum. Eğitim uzun soluklu bir süreçtir  ve bu sürecin aile,okul işbirliği ile yürütülmesi gerekir. Bu yüzden velilerimizin eğitim kurumlarına sahip çıkarak bizlere destek olmaları dileğimizdir.”dedi.

Tevfik Erk / İstanbul / Sancaktepe

5566 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.