Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Makara Cafe açıldı

admin | 30 Temmuz 2019 | Ekonomi, Genel, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe ilçesinde yeni açılan işletmelerden biri olan Makara Bahçe Cafe’nin açılışı yapıldı. 

Makara Cafe’de ilk göze çarpan duvarlardaki resimler oluyor. Türk Sinemasının unutulmaz yıldızların resimleri ile süslenen bahçe cafe size da size yabancılık hissettirmeyen, samimi bir ortam sağlıyor. Makara bahçe cafe’de makara köfte, makara tost ve makara mantı sipariş verebilirsiniz. Dostlarınızla, çayınızı yudumlarken keyifli sohbetin tadını çıkartabilirsiniz. Samimi bir insan olarak etrafında tanınan aynı zaman da Makara Cafe’nin ortağı olan Siyad Sancaktepe Şube Başkanı Mimar Ufuk Aydın ve ortağı Gökhan Aydın’a ’a denk gelirseniz güleç yüzleriyle sizleri misafir etmekten mutluluk duyacakları söylediler.

Düzenlenen açılışa Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız ve Salih Elmas, Sancaktepe Belediye Meclis Başkanvekili Av. Ercan Kader, SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru, Sancaktepe Belediye AK Parti Meclis Üyeleri Ömer Küçek ve  Ahmet Karaca, Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyeleri İlknur Ünlü ve Erdoğan Garip, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Ulucan, Yeniden Refah Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Burhan Artmaz, Sancaktepe Muhtarlarından Muhtar Nihat Bıyık, Muhtar Cengiz Dikmen, Muhtar İmren Güçükşerbetçi, Muhtar Emin Güveli, STK Dernek Başkanları, Sinoplu Dernek Başkanları ve yöneticileri ve Sancaktepeliler katıldı.
Ufuk Aydın ve Gökhan Aydın birer teşekkür konuşması yaptılar. SİYAD Genel Başkanı Mehmet Kuru, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız ve Salih Elmas, Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi İlknur Ünlü yaptıkları kısa konuşmalar da  başarılar dilediler.
Açılış nedeniyle davetlilere Sinop Mantı ikramında bulunan Ufuk Aydın ve Gökhan Aydın, davetlilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Kapıda misafirlerini tek tek uğurlayan iki ortağın, Makara Cafe’nin gördüğü ilgiden memnun oldukları görüldü.
Tevfik Erk / İstanbul
2156 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.