Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Kaymakam Çakıroğlu, okulları ziyaret ediyor

admin | 16 Ocak 2020 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe İlçesinde göreve başladığı ilk günden beri eğitime büyük önem veren ve düzenli olarak ilçede bulunan okullara ziyaretler gerçekleştiren Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,  Halime Hatun İlkokulunu ve Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek; Okul İdarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Sancaktepe Yenidoğan Mahallesinde Türkcell tarafından yapımı tamamlanarak 2019 yılının kasım ayında eğitim öğretime başlayan 28 derslikli Halime Hatun İlkokulu ve 24 derslikli Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Okul İdarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
13 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen ziyaretler sırasında Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ve Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Şener eşlik etti.
Her iki okulda da derslere girerek öğrencilerle vakit geçiren Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim almalarını istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Modern bir şekilde inşa edilen okullarımızın, İlçemize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Bir süre öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Adnan Çakıroğlu, daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi.
Eğitimde daha ileri bir noktaya gelmek için çalıştıklarını, bu noktada öğretmenlerin fikir ve görüşlerinin önemli olduğunu ifade eden Kaymakam Adnan Çakıroğlu, “Eğitimin en önemli paydaşları; okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve okul aile birlikleri. Eğer bu paydaşlar arasında iletişim güçlü ise eğitimde akademik başarı daha ileri saflara taşınıyor. Aynı zamanda evlatlarımızın devletine milletine bağlı iyi birer insan olarak yetişmesi gerekiyor” diye konuştu.
Sözlerinin ardından öğretmenler tarafından dile getirilen görüş ve önerileri dinleyen Kaymakam Çakıroğlu, öğretmenlerin büyük bir fedakârlık ve özveri ile çocuklarımızın yetiştirilmesi için çalıştıklarını belirterek, tüm öğretmenlere emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
302 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.