Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de İyilerden güzel hareketler

admin | 22 Ekim 2019 | Genel, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe ilçesinde zaman zaman bunlar güzel hareketler dedirten çalışmalar olmuyor değil. Bunlardan bir tanesini İyi Parti Sancaktepe İlçe Yöneticileri ve üyeleri gerçekleştirdi. İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve üyeleri 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle Kurna Köy, Kurtdoğmuş Köyü  ve civarında bulunan köy yolları üstünde hayvanların yaşadığı alanları ziyaret ettiler.

Kendi özel araçları ile yola çıkan İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Güldane Koca, Yönetim kurulu üyeleri Bedir Taşan, Reyhan Şurutoğlu, Ahmet Kurt, Bora Yörükoğlu, Hayvan Haklarından sorumlu İlçe Başkan yardımcısı Nalan Öztürk, ve gençlik kollarından oluşan İYİ Partililer etkinlikte köy yollarında bulunan sokak hayvanlarına mama dağıttılar.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Bedir Taşan; “ Köy yolu üzerine bırakılmış olan sokak ve evcil hayvanlar var. Bunların içinde hastalıklı olduğu belli olanlar da var. İlgilenmek gerekir. Yetkililerin duyarlı olmalarını bekliyoruz. Vatandaşlar gelip yemek veriyor, su veriyor ama işin ehli insanlarda bu sokak hayvanları ile ilgilenmeleri gerekir. Biz bu gün buraya ilçe yönetici arkadaşlarımızla birlikte geldik. Yanımız da getirdiğimiz mamaları sokak hayvanlarına verdik. Nasıl seviniyorlar görmek lazım. Sevgi gösterisinde bulunan köpekleri gördük. Zaman zaman duygusal anlar yaşamadık değil.” İfadelerinde bulundu.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Yöneticileri, sokak hayvanları ile bir gün geçirmenin ve yararlı bir iş yapmanın sevincini yaşadıklarını ve bunu senede bir gün değil zaman zaman yapmak gerektiğini belirttiler.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk
 ” Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Böyle güzel bir etkinliği gerçekleştirdikleri için. Tüm canlıların yaşam hakkı olduğunu unutmamak gerekir.” diye konuştu.

Tevfik Erk / İstanbul

262 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.