Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de İlk Defa ALO KIRTASİYE ve HEDİYELİK

admin | 05 Şubat 2021 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet A- A+

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi ülkemizde de birçok kuruluşun çalışma sistemlerini değiştirmesine neden oldu. Ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgını ilçede ki  işletmeleri zor durumda bıraktı.


Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren işletmeler arasında çare arayanlara Kırtasiye firması da katıldı.

Kırtasiye Dünyam adlı firma, ALO KIRTASİYE ile Sancaktepe İlçesinde bulunan tüketicilerin 50 TL.’ye kadar olan siparişlerini almaya ve kapıda teslim etmeye başladı.  Kırtasiye Dünyam adlı firmanın yetkilileri yaşanan pandemiden dolayı işletmemize gelip ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ilçedeki tüketicilerimizin kapısına kadar götürmeye başladık dediler.

Kırtasiye Dünyam, Trendyol.com da açmış olduğu sayfa ile toptan ve perakende siparişleri de ülke genelinde tüketicilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılıyor.
Kırtasiye Dünyam da Kitap, yardımcı test kitapları, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite kitapları mevcut. İlçede bulunan okul ve işletmelerin ofis malzemelerini de karşılayan Kırtasiye Dünyam da zeka oyunlarına da yer verilmiş.
Kırtasiye Dünyamdan Hobi sanat malzemeleri, Hediyelik eşya, Doğum Günü süsleri, Kişiye özel plaket, Ajanda, promosyon ihtiyaçları karşılanıyor.
Kırtasiye Dünyam da resim sanatlarına yönelik iler ki günlerde Hobi Sanat Atölyesi de hizmete girecek.  Hobi atölyesinde sanatseverler resim dünyasının renkleri ile buluşacak.
Toptan ve perakende hizmet veren Kırtasiye Dünyama ulaşmak için 0216 627 07 66 – 0216 311 55 58 numaraları arayabilirsiniz.
3066 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.