Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Hem Pasta Atölyesi hem Cafe

admin | 28 Eylül 2019 | Ekonomi, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe ilçesinde sıra dışı bir mekan açıldı. Yenidoğan merkezde açılan PETA Pasta Atölyesi ve Cafe Sancaktepeli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

PETA Pasta Atölyesi ve Cafe’nin işletmecisi işadamı Murat Aydogar ve oğlu işletiyor. 19 personelle çalışan PETA Pasta Atölyesi ve Cafe toplam 300 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.2008’den beri Yenidoğan’da hizmet veren Köşk Firmasının yeni markası PETA Pata Atölyesi ve Cafe’nin en önemli özelliği hafta  da bir öğrencilere pasta yapmayı öğretecek.
Pasta çeşitleri, yemek ve kahvaltılık çeşitleriyle hizmet veren Peta Pasta Atölyesi ve Cafe’nin işletmecisi Murat Aydoğar “ Yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli üretim ve hizmet anlayışını daha da yukarı çekmeye hazırlandık. Bir de önemli gördüğüm bir konu var. Meslek okullarında okuyan öğrencilere atölyemizde hafta da bir pasta yapma imkanı sunacağız. Pastanın nasıl yapıldığını bizzat yaşayarak öğrenmiş olacaklar. Bunun çalışmalarına başladık. “ ifadelerinde bulundu.
PETA Pasta Atölyesi ve Cafe’nin açılışına Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Av. Ümit Şahin, Yüksel Çelik, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yasin Ilgar, CHP Sancaktepe Eski İlçe Başkanı Alper Yeğin, Sancaktepe Belediye AK Parti  Meclis Üyesi Haşim İskender, Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı Hakan Çil, Ataşehir Belediye Başkan Danışmanı Özkan Kıral ve çok sayıda davetli katıldı.
Tevfik Erk / İstanbul

2049 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.