Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Büyük Ağrı Buluşma Gecesi düzenlendi

admin | 24 Aralık 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – Kısa adı AĞSANDER olan Sancaktepe Ağrı İl İlçe ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Büyük Ağrı Buluşma Gecesi düzenledi.

Sancaktepe Salon Cihanbey Düğün salonunda düzenlenen Büyük Ağrı Buluşma gecesine Sancaktepe Belediye Başkanı Av Şeyma Döğücü, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız, Av. Ümit Şahin ve Ahmet Yılmaz, AĞSANDER Başkanı Muhtar Sadık Belkıs, Sancaktepe Muhtarlarından Muhtar Nesim Bolgi, Muhtar İmren Güçükşerbetçi, Muhtar Emin Güveli ve Muhtar Cengiz Dikmen, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu, İstanbul Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özgen Nama, İSTAÇ A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Yeğin , Sancaktepe Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Av. Yunus Ustahabipoğlu, Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Tuğrul Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ağrı İl ve İlçe Dernek Başkanları, AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim kurulu Üyeleri, CHP Sancaktepe İlçe Yöneticileri, Sancaktepe Belediye Meclis Başkan Vekili Av. Ercan Kader, Ağrı Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, Ağrı Konfederasyon Başkanı Mustafa Acar, Ağrı Federasyon Başkanı Mirsat Taşdemir, İstanbul Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanı Osman Dinçer ve Ağrılılar katıldı.
Buluşma gecesinde kısa bir konuşma yapan Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Döğücü“ Ağrı Dağı gibi gönlü büyük Ağrılı kardeşlerimi selamlıyorum. İnşallah Sancaktepe’de el ele çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun” ifadelerinde bulundu.
AĞSANDER Başkanı Sadık Belkıs, geceye katılanlara teşekkür konuşması yaptı. Düzenlenen gecede derneğe gelir amacıyla çekilişler yapıldı, hediyeler verildi. Gece yöresel sanatçıların sahne almasının ardından sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul
274 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.