Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de bu kez öğretmenler sahnedeydi

admin | 23 Haziran 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Sahne Senin Öğretmenim” adlı projenin final etkinliklerinde öğretmenler yeteneklerini sergiledi.
SANCAKTEPE –  Sancaktepe’de öğretmenler yeteneklerini sergiledi. İlçede zaman zaman düzenlenen etkinlikler de bir çok sanatçı sahne alır, davetlilere şarkılarla ve türkülerle dolu bir gün yaşatırlar. Bu sefer öğretmenler sahne bizim dedi. Sahne Senin Öğretmenim projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte, öğretmenler öyle bir konser verdi ki sahneyi hak ettiklerini gösterdiler, ayakta alkışlandılar. Etkinlik sonunda davetliler, öğretmenler sahneyi hak ettiler diyerek uzun süre tebrik etmek için bekledi.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Sahne Senin Öğretmenim” adlı projenin final etkinliklerinde öğretmenler yeteneklerini sergiledi.
Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede görev yapan öğretmenler arasında kültürel ve sosyal paylaşımlar yapılabilmesini sağlamak, öğretmenlerin öğrencilere ilham kaynağı ve rol model olmaları münasebetiyle öğretmenin yalnızca işi ile değil sahnedeki rolleri ile de toplumu aydınlatması amacıyla hazırlanan “ Sahne Senin Öğretmenim” adlı projesinin final gecesinde öğretmenler yeteneklerini sergiledi.
19 Haziran Çarşamba akşamı Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.
Proje kapsamında ilçede görevli gönüllü öğretmenlerden oluşan koronun seslendirdiği türküler  büyük ilgi gördü. Koronun seslendirdiği parçalar ve Halk oyunları gösterileri ile de etkinlik adeta şölene dönüştü.
Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte öğretmenleri kırmayan Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Öğretmenlerin eğlencesine ortak olarak, onlarla birlikte halay çekti.
Program sonunda projeye gönüllü olarak katılan ve katkı sunan öğretmenlere Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu tarafından çiçek ve katılım belgesi verildi.

310 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.