Hoşgeldiniz  

SANCAKTEPE’DE BİR MAHALLEDE KAPANDI, BİR MAHALLEDE ŞİMDİLİK DURDURULDU

admin | 08 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe ilçesinin mahallerinde PTT şubeleri gelsin diye verilen uğraşlar, düzenlenen açılışlar boşa mı gidiyor?

Sancaktepe İlçesi Veyel Karani Mahallesinde bulunan PTT şubesinin kapandığını Mahalle Muhtarı Tekin Ayılmazdır Sosyal Medya hesabından duyurdu.
Sancaktepe İlçesi Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe, kapatılması düşünülen PTT Şubesinin şimdilik durdurulduğunu soyal medya hesabından duyurun ikinci muhtar oldu.


Veysel Karani Mahalle Muhtarı Tekin Ayılmazdır’la yaptığımız görüşmede şunları söyledi. 
” Mahallemiz için büyük bir ihtiyaç, Samandıra merkezde bulunan PTT gibi çalışıyordu. Nedem böyle bir kara alındı anlamak mümkün değil. Mahalle sakinlerimizin PTT şubesine ihtiyacı var. ” dedi.

Meclis Mahalle Muhtarı Hasan Ağtepe’de; ” Mahallemizin ihtiyacı olan bir işletme. PTT şubesi önemli. Gelsin diye çok uğraştık. Mahalle sakinlerimizden de bir ricam var. Merkezde bulanan PTT gidip saatlerce kuyrukta beklemektense mahallemizde ki PTT şubesinden işlemlerini yapabilirler.” dedi.

Veysel Karani Mahalle Muhtarı Tekin Ayılmazdır sosyal medya hesabından PTT Şubesi kapatılmasın çağrında bulundu. ” BİLGİLENDİRME.
VEYSEL KARANİ MAHALLESİ SAKİNLERİ DİKKATİNE!!
Mahallemizdeki bulunan PTT şubesinin kapalı olması üzere üzerindeki
Yazılan notu okuduktan sonra ptt
Müdürü ile yaptığım görüşme sonucu bana verilen cevap
zarar ediyoruz kirası pahalı ekonomik sebeplerden dolayı genel müdürlüğün almış olduğu karar kapatıp hizmet vermeyeceğiz.
Peki oraya şubeyi açarken düşünemediniz mi?? Burası bir ticarethane değil hizmet veren bir kurum. Vatandaşların ayağının altında ki hizmeti vatandaştan kaynaklanmayan sebeplerden dolayı kapatmak vatandaşı mağdur etmek ve ayrıca merkezi yerlere gidemeyen yaşlı engelli insanların daha çok mağduriyet yaşayacağı bir duruma engel olmak için elimizden geleni yapacağız. Sizlerle birlikte sizin vereceğiniz destekler ile ptt şubesi mahallemizde kalıp hizmet vermeye devam edecektir inşallah.
#veyselkaranimahallesipttşubesikapatılmasın
Bürokratik Yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.
Sayın kaymakamımız
Adnan Çakıroğlu
Sayın belediye başkanımız
Av. Şeyma Döğücü
Sayın il ve ilçe encümenleri
Sayın sancaktepe mahalle muhtarları
 Ve değerli vatandaşlarımız.” ifadelerini kullandı.
Meclis Mahalle Muhtarı Hasan Ağtepe’de sosyal medya hesabından yaptığı duyurda “Mahallemizde PTT hizmet vermeye devam etmektedir.Tüm iş ve işlemlerimizi PTT den yaptırmaya gayret gösterelim.Mahallemize getirmiş olduğumuz PTT ye sahip çakalım.” dedi.

Tevfik Erk / İstanbul

234 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.