Hoşgeldiniz  

Sancaktepe’de Bayburtlular Mehmetçiğe Selam yolladı

admin | 22 Ekim 2019 | Genel, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Kısa adı SANBAYDER olan Sancaktepe Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği, dernek merkezinde düzenlediği kahvaltıda Barış Pınarı Harekatı’na katılan tüm Askerlerimiz için Kur’anı Kerim Tilaveti okutuldu. Asker Selamı ile Mehmetçiklere Selam yollayan Sancaktepe Bayburtlular, yanınızdayız dediler.

Düzenlenen kahvaltıya SANBAYDER Başkanı Enver Osmanoğlu, Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ile dernek üyeleri katıldı.

Sancaktepe Bayburtlular Dernek Başkanı Enver Osmanoğlu yaptığı kısa konuşmada Barış Pınarı Harekatı’nda Mehmetçiğin yanındayız, destekliyoruz dedi. Başkan Enver Osmanoğlu; “ Bin yıldır bu toprakları vatan edinmiş aziz milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hem bizim hem de gelecek kuşaklarımızın bu topraklarda refah içerisinde yaşaması için her türlü bedeli ödemeye hazırdır.Bizlerde Bayburtlular olarak bu harekatı desteklemekteyiz.
Barış Pınarı Harekatında ülkemizin ve Kahraman Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz. İnanıyoruz ki zaman milletçe bir ve beraber olma zamanıdır. Çünkü mevzubahis olan sınır güvenliğidir, ülkemizin milli güvenliğidir.

Harekatın başarı ile tamamlanacağına yürekten inanıyor gazi ve şehitlerimizin emaneti olan bu vatana sahip çıkan Mehmetçiğimize muvaffakiyetler diliyoruz. Barış Pınarı Harekatında ülkemizin ve Kahraman Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu belirtiriz.” Diye konuştu.

Sancaktepe Bayburtlular düzenlenen kahvaltı programı, Barış Pınarı Harekatı’nda mücadele eden Mehmetçik için Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Ardından Sancaktepe Bayburtlular açtıkları Türk Bayrağı önünde Mehmetçiğe selam yolladılar.

Tevfik Erk / İstanbul

259 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.