Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Spor Kulübü’nden Bir Bot Bir Mont kampanyası

admin | 16 Ekim 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Spor A- A+

Sancaktepe Spor Kulübü başarılarını sosyal alanda da devam ettiriyor. Amatör spor kulübü olarak, başlattıkları kampanya ile sosyal farkındalık oluşturdular.  Sancaktepe ilçesinde bir çok sivil toplum kuruluşuna örnek olabilecek proje ile takdir toplamaya başladı.

Sancaktepe Spor Kulübü Başkanı Turgut Daş ; “ Spor kulübü olarak
şeffaf bir anlayış ile çalışıyoruz. Yönetim kurulumuz bir birinden değerli arkadaşlarımızdan oluşmakta. Kulübümüzün Genel Koordinatörü Yasin Gezgin ve Yönetim Kulu üyelerimizle birlikte bir karar aldık ve başlattığımız “ Bir Bot Bir Mont” kampanyası ile Anadolu’da bir köy okulunun öğrencilerine ulaşmayı hedefliyoruz. Kampanyamızın sona ermesinin ardından botları ve montları köy okuluna göndereceğiz.  Sadece spor yapmak güzel ama aynı zamanda bizde spor kulübü olarak bir sivil toplum kuruluşuyuz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi ülkemizi ve vatandaşlarımızı etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Bizde kulüp olarak insana dokunmak küçük yavrularımızın yüzlerinde bir gülümseme de nasıl katkımız olur diye bu kampanyayı başlattık. Önümüz kış yaptığımız iş işlerine yarasın dedik ve bir bot bir mont kampanyasını başlattık. Kulübümüzün sporcularına da örnek olmak ve hayatın içinde paylaşmak olduğunu, sevgi olduğunu, yardımlaşmak olduğunu anlatabilmek için Sancaktepe Spor Kulübü olarak böyle bir etkinliğe imza attık” dedi.
Sancaktepe spor kulübü “ Bir Bot, Bir Mont” kampanyası ile Anadolu’da bulunan bir köy okuluna bu kış destek olmak amacıyla başlattığı etkinliğe duyarlı olan imkanı olan yardım severlerinde desteklerini bekliyor.

Tevfik Erk / İstanbul


4328 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.