Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan`a Veda Yemeği

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan`ın Artvin valiliğine atanması üzerine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem tarafından onuruna yemek verildi.
24 Ağustos 2011 Çarşamba 23:21

22 Ağustos Pazartesi Pendik Crowne Plaza’da verilen iftar yemeğinde hüzün ve sevinç   bir arada yaşandı

Düzenlenen gecede  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, işadamları adına Altan Elmas, Bürokratlar adına Çekmeköy Kaymakamı Mehmet Aslan, Müdürler adına İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar , Samandıra Eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, muhtarlar adında Rasim Ay birer konuşma yaptılar.

Konuşmacılar,  Sancaktepe’de görev yaptığı süre içerisinde devlet anlayışının yanı sıra, halkla iletişimde mütevazı ve içten olan, eğitim, sağlık, emniyet alanları başta olmak üzere sanat, kültür ve sosyal alandaki hizmetleri ile haklı olarak Sancaktepe halkının gönlünde yer edinen Necmettin Kalkan ile ilgili duygularını dile getirdiler.

 Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, yaptığı konuşmada “İlçe halkının takdirini kazanmış, nezaketleri ve kişilikleriyle devletin sıcak yüzünü halkın yüreğine kazımış önemli bir şahsiyeti uğurlayacaklarını belirterek; “Sevgi ve saygı kuralları çerçevesinde, halkla kurdukları samimi diyalogla hemşehrilerimizin takdirini kazanmış kaymakamımızı ilçemizden uğurluyoruz. Sancaktepe vatanını, milletini ve bayrağını seven insanlarla dolu, güzel bir ilçemiz. Bu güzel ilçemizin huzuru ve mutluluğu için çalışan Sayın kaymakamımıza hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum. . Burada hoş bir seda bıraktılar ve önemlisi de budur. İlçemize yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz. Kendisine ve ailesine mutluluklar diliyor, yeni görev yerinin kendilerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Gecede son olarak kürsüye çıkan Artvin Valisi Necmettin Kalkan yaptığı konuşmada “Belediye başkanımız Daire ve kurum amirlerimiz,  sivil toplum örgütü başkanlarımız, doktorlarımız, öğretmenlerimiz ve de muhtarlarımızla birlikte çalıştık. En güzeli de birlik ve beraberlik içinde çalışmaktı.”  şeklinde başladığı konuşmasını “ 3 yılı aşkın bir süredir beraberce tecrübelerimizi paylaşmaya çalıştık. Beraber sevindik, hüzünlendiğimiz anlar oldu. Artık hayatımızda yeni bir sayfa açıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda insanlar el birliği ile taşın altına elini soktuğu zaman, çok güzel işler yapılabileceğini gördük ve gösterdik. Ben bu anlamda burada görev yaptığım süre içerisinde bize destek olan tüm kurumlarımıza, iş adamlarımıza, sivil toplum örgütlerimize ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra buralara ziyaret için geliriz. Ayrıca sizleri Artvin’e bekliyorum. Herkese teşekkür ediyorum”  diye sözlerini tamamladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Vali Necmettin Kalkan’a işlemeli çini bir vazo hediye etti. Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği’nin Onursal Başkanı olan Kalkan’a Dernek Başkanı Av. Ercan Kader bir plaket takdim etti.

Konuşmalardan sonra plaketlerin verildiği iftar yemeğine Necmettin Kalkan (Artvin Valisi), İsmail Erdem (Sancaktepe Belediye Başkanı), Mehmet Aslan (Çekmeköy Kaymakamı), Mümin Heybet (Tuzla Kaymakamı), Mehmet Ali Yıldırım (Ümraniye Kaymakamı), Sadık Piyade (2. Zırhlı Tugay Komutanı), Ali Fuat Akın (Cezaevi Savcısı), Altan (Elmas Sur Yapı Yön. Krl. Başk.), Azmi Ekinci (Sancaktepe Ak Parti İlçe Başkanı), Kenan Kılıç (Hamidiye A.Şz.Genel Müdürü), Mevlüt Vural (Genel Sekreter Yrd.), Veysel Tipioğlu (İl Emniyet Müdür Yrd.),  Ali Babayiğit (İl Emniyet Müdür Yrd.), Adem Öztürk (Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü), Erdal Ergüven (Şzile İlçe Emniyet Müdürü), Osman Kaplan (İl Emniyet Müdür Yrd.(Thy), Fahrettin Boylu (Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü), Av. Ercan Kader (Sancaktepe Geliştirme ve Eğitim Derneği)Sarıgazi eski Belediye Başkanı Kemal Ayyıldız,, DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,  ilçede görev yapan Hâkim ve Savcılar, Meclis Üyeleri ve diğer kurum, kuruluş amirleri, oda ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

247 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.