Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Ramazan Bayramı mesajı

admin | 24 Mayıs 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu Ramazan Bayramı Mesajında;
” Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz.
Bayramlar, milli ve manevi duyguların pekişmesine, hoşgörü ve yardımlaşma ruhunun güçlenmesine vesile olan; birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, kardeşlik iklimini derinden teneffüs ettiğimiz müstesna ve muazzez günlerdir.
Kıymetli vatandaşlarımız;
Pandemi sürecinde birlikte el ele vererek aldığımız önlemler salgının seyrini belirleyecektir. Gelin bu bayramda evde kalmaya özen gösterelim, bayram ziyaretlerimizi bir sonraki bayrama erteleyelim ve sevdiklerimizin bayramını telefonda kutlayalım. Maskemizi takalım ve kalabalık alanlarda sosyal mesafemizi korumaya dikkat edelim. Edelim ki, bir sonraki bayramda hem Pandemi sürecinin başından itibaren canla başla mücadele eden kahraman sağlık, güvenlik ve destek personelimiz evlerinde sıhhatle ve huzurla bayram yapabilsinler hem de bizler sağlıkla bir sonraki bayrama ulaşabilelim. Unutmayalım, önlem alarak sadece kendi sağlığımızı değil yaşadığımız toplumun da sağlığını korumuş oluyoruz.
Bu vesileyle Ramazan Bayramının tüm gönüllere, Türk ve İslam dünyasına huzur, saadet ve selamet getirmesi temenni ediyorum. Başta şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere; Türk ve İslâm âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor; sağlık ve mutluluk dolu nice Bayramlar diliyorum.” dedi.

233 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.