Hoşgeldiniz  

Sancaktepe KAS-DER’den Dünya Kadınlar Günü etkinliği

admin | 09 Mart 2021 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe İlçesinin lokomotif derneklerinden biri olan KAS-DER Sancaktepe Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı.

Sancaktepe İlçesinin lokomotif derneklerinden biri olan KAS-DER Sancaktepe Şubesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü unutmadı.
Kısa adı KAS-DER olan Kastamonulular Dayanışma Derneği Sancaktepe Şubesi Kadın kolları ve Gençlik Kolları Sancaktepe Samandıra meydanında kurdukları stantta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği gerçekleştirdiler.

KAS-DER Sancaktepe Şubesinin Kadın Kolları ve Gençlik kollarının hazırladığı etkinlikte, Sancaktepe’de Kadınların Gününü kutlayıp hediye takdiminde bulundular.

Düzenlenen etkinliğe siyasi partilerin ilçe yöneticileri de uğrayıp KAS-DER üyesi olan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar ve çalışmalarından dolayı Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yöneticilerini tebrik ettiler.

KAS-DER Sancaktepe Şube Başkanı Rahmi Demir, Gençlik ve Kadın kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aysel Yıldız’ı, Derneğin Kadın Kolları Başkanı Nazan Cınaz’ı ve Derneğin Gençlik Kolları Başkanı Bilge Kader’i çalışmalarından dolayı tebrik etti.
KAS-DER Sancaktepe Şubesi hazırladıkları Maske, dezenfektan, ıslak mendil gibi hediyelik setle günümüz de yaşanan koronavirüs pandemisine de dikkat çektiler.

KAS-DER Gençlik Kolu Başkanı Bilge Kader ve KAS-DER Kadın Kolu Başkanı Nazan Cınaz stanta gelen kadınların yanı sıra meydanda bulunan esnafı da ziyaret ettiler. Bu ziyaretler de çalışan kadınların günlerini kutlayan ekip hediye setlerinden takdim ettiler.

KAS- DER Sancaktepe Şubesi’nin açmış olduğu stanttı AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ve İlçe Yöneticileri, MHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öz ve Yöneticileri, CHP Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Mine Arduç ve Yöneticileri, İYİ Parti Sancaktepe Kadın Politikalarından sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nebahat Yazıkı ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri, KAS-DER Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Uygun, KAS-DER Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Semih Aydar ve Yöneticileri ziyaret ettiler.

KAS-DER Sancaktepe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının yapmış olduğu 8 Mart Dünya KADINLAR Günü etkinliğine, KAS-DER Sancaktepe Şube Başkanı Rahmi Demir, Yöneticileri Zilver Kader, Aydın Mızrak, Nazım Özkan, İsmail Cinaz, Ahmet Tan yalnız bırakmayıp destek verdiler. Kısa süren etkinlik bol bol çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
HABER FOTOĞRAF / TEVFİK ERK / İSTANBUL

2388 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.