Hoşgeldiniz  

Sancaktepe ilçesinde öğretmelerden müzik şöleni

admin | 21 Şubat 2021 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet, Sancaktepe Okulları A- A+

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği etkinlik Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezinde düzenlendi.

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisinde insanların sosyal etkinlikte bulunamaması da sorun oluşturuyor. Bunu gören Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçede çok güzel bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Türk Halk Müziği sanatını icra eden öğretmenler online olarak verdikleri konserlerde büyük beğeni aldılar. İzleyenlerin sıkıntılarını bir nebze olsun unutturmaya çalışan müzisyen sanatçı öğretmenlerde etkinliğe katılmaktan memnun oldukları ifade ettiler.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Gelişim Haftası Kapsamında Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından online platformlarda canlı olarak yayınlanan kültür sanat etkinliklerinin sonuncusu Cuma günü Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü YouTube Kanalından canlı olarak izlendi.
Geniş izleyici kitlesine ulaşan ilk iki programın ardından gerçekleşen üçüncü programa da izleyenler tarafından ilgi gördü.

Türk Halk Müziği konserleri ile izleyicilerin eğlenceli vakit geçirdikleri programlarda Kaya Aslantepe , Fulya Soyata, Hasan Erdinç sahne aldı. Sevilen eserlerin seslendirildiği etkinlik sonunda Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş müzik şöleni yaşatan müzisyen sanatçı öğretmenlere teşekkür plaketi verdi.
Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş; “ Bu sıkıntılı günlerde hazırladığımız programla umarım bizleri izleyen değerli Sancaktepelilere müzik şöleni sunmuşuzdur. Programın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza ve müzisyen öğretmenlere katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” İfadelerinde bulundu.
Tevfik Erk / İstanbul

2862 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.