Hoşgeldiniz  

Sancaktepe için öneride bulundu

admin | 05 Şubat 2021 | CHP Sancaktepe, Genel, Gündem, Manşet A- A+

CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Tuncay Saraç yaptığı konuşmada, Sancaktepe’de sorunların çözümü için meclis üyelerini ortak hareket etmeye davet etti.

 

Sen yaptın ben yaptım diye yapılan konuşmaların çözüm üretmediğini ifade eden Tuncay Saraç, eğer Sancaktepe ilçesinde yaşayan insanların mutluluğu için yapılması gerekenler varsa gelin masaya yatıralım ve birlikte çözelim. Bu da benim önerim dedi.

Sancaktepe Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısında bir önerim var diye konuşan CHP Belediye Meclis Üyesi Tuncay Saraç, Biz Sancaktepe Belediyesini temsil eden Meclis Üyeleri olarak projeleri masaya yatıralım ve elbirliği ile gerçekleştirelim ifadelerinde bulundu.

İBB Başkanının Ekrem İmamoğlu olduğunu herkes biliyor diye konuşmasına başlayan Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Tuncay Saraç; “ Biz Sancaktepe Belediyesini temsil eden Meclis Üyeleri olarak, bizler de Cumhuriyet Halk Partili meclis üyeleri olduğumuzdan dolayı gelin şöyle bir ortak noktada buluşalım. Sancaktepe’nin lehine ne varsa, vatandaşın avantajına olan ne varsa Büyükşehir Belediyesinden desteği birlikte alalım. Projeyi masaya yatıralım ve ne gerekiyorsa birlikte yapalım. Siz bunu yaptınız, biz bunu yaptık demek bize hiç bir şey kazandırmaz, böyle hareket etmezsek vatandaşımız burada mağdur olur. Vatandaşın mağdur olmaması için gelin arkadaşlar projeleri masaya yatıralım. İBB’ye birlikte götürdüğümüzde bize destek vereceklerdir.” Şeklinde konuştu.
Tevfik Erk / İstanbul

492 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.