Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Emniyetine iş adamlarından destek

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü araç filosuna, hizmetlerinde kullanılmak üzere 7 araç hibe edildi. Böylelikle emniyetteki araç sayısı 47 oldu.

23 Haziran 2011 Perşembe 00:20

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü araç filosuna, hizmetlerinde kullanılmak üzere 7 araç hibe edildi. Böylelikle emniyetteki araç sayısı 47 oldu.

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen törene Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar,Sancaktepe İlçe Tarım Müdürü Ahmet Ülker, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları,Sancaktepe Muhtarları ,Sancaktepe AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hikmet Yazıcı,emniyet  personeli ve iş adamları katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk yaptığı konuşmada araç hibe eden iş adamlarına,Kaymakam ve Belediye Başkanına teşekkür etti ve artık Sancaktepe’de her mahallede bir devriye aracının görev yapacağını belirtti. Öztürk, Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Kaymakam Necmettin Kalkan ‘a da desteklerinden dolayı birer plaket verdi. Kaymakam Kalkan ve Başkan Erdem yaptıkları konuşmada emniyet teşkilatına verilen desteğin önemini belirtiler. Destek veren iş adamlarına teşekkür ettiler.

Daha sonra Kervan Tekstil,Mercedes Koluman,Flaş Tekstil, Bim A.Ş.,Ford Otomotiv,Ak Yapı Ticaret  yetkililerine Kaymakam , Belediye Başkanı ve İlçe Emniyet Müdürü tarafından plaketleri verildi. Törene geç katılan Taşdelen eski Belediye Başkanı Hüseyin Avni Sipahi’ye plaketini İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk verdi.

Verilen kokteylin ardından Emniyet Müdürlüğü bahçesinde dualar eşliğinde kesilen kurbanla birlikte, hibe edilen araçlar alkış arasında Sancaktepe sokaklarında göreve çıktı.

Tevfik Erk / İstanbul /Sancaktepe

207 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.