Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Emek Cemevi’nde Canlar Lokmalarını paylaştı

admin | 28 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Emek Cemevi’nde Muharrem Orucu süresince verilen oruç lokmasına katılan canlar lokmalarını paylaşıyor.

Muharrem Yası ve Matem Orucu münasebetiyle bir araya gelen vatandaşlara hitap eden Cemevi dedesi Kemal Aslan, inananların ibadetlerinin kabul olmasını diledi. Ardından okunan duayla birlikte canlar oruçlarını açtı.
Emek Cemevi’nde düzenlenen Muharrem Ayı ve  Yası Matem Orucu lokmasına CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, Belediye CHP Meclis Üyesi Onur Özdemir , CHP Sancaktepe İlçe Kadın Kolları Yıldız Ulucan, İyi Parti Sancaktepe İlçe Yöneticileri Ali Evgiloğlu ve partililer katkı sundukları lokmaları Cemevi’nde canlarla paylaştılar.
Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı Emek Cemevi Başkanı Özgür Gülşen, lokmaların dağıtımına da eşlik etti. Cemevi Başkanı Özgür Gülşen, katılanlara teşekkür etti. Cemevi’ne katkıda bulunanlar için hazırladığı plaketi de anons etmeden sessiz sedasız bir şekilde Belediye Meclis Üyesi Onur Özdemir’e verdi. Onur Özdemir “ Plaket için teşekkür ederim. Biz gönlümüzden geldiği için destek veriyoruz. Benim için sürpriz oldu” dedi.
İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk’ün adına katılan ilçe yöneticisi Ali Eviloğlu “ Bu gün Emek Cemevi’nde Oruç lokmalarımızı paylaştık Allah kabul etsin.” Dedi.
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın “ Muharrem ayında lokmaları paylaşmak, canlarla bir arada olmak mutluğunu bu akşam Emek Cemevi’nde yaşadık. Allah tutulan oruçları ve yapılan ibadetleri kabul etsin. “ dedi.
Tevfik Erk/ İstanbul


240 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.