Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediyesi Çözüm Üreten Kentler ile İstanbul’da buluşuyor

admin | 28 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe Belediyesi, Marmara Belediyeleri Birliği tarafından bu yıl ilki 1-3 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Marmara Uluslararası Kent Forumu (MARUF) programına katılacak.

İlk kez 1-3 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan MARUF; şehirlerin tasarımı, dönüşümü ve yönetiminde önemli rol oynayan tüm paydaşları bir araya getirecek. “Çözüm Üreten Kentler” mottosuyla 200’den fazla konuşmacı ve 3000’den fazla katılımcı ile bilgi, deneyim ve olanak paylaşımına zemin oluşturulacak.
Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri doğrultusunda “Çözüm Üreten Kentler” mottosuyla düzenlenen MARUF; şehirlerin sorunlarının yanında, önemi ve fonksiyonunu da tartışmak için farklı seslerin bir araya geleceği, küresel ve yerel bilgilerin paylaşımına zemin hazırlayan bir platform olacak.
MARUF; kentleşme sürecinin bireyler ve toplumların hayatında ve kentte yarattığı ekonomik, politik, sosyal, ekolojik değişim ve sorunları çözüm yollarıyla birlikte yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeylerde dayanışma ve iş birliği içinde incelemeyi amaçlıyor.
Kentler ile ilgili 12 ayrı temanın görüşüleceği programda Marmara Belediyeler Birliği üyesi olarak Sancaktepe Belediyesi’de katılım sağlayacak.Etkinlikte özel olarak hazırlanmış alanda stant kuracak olan Sancaktepe Belediyesi , konusunda uzman ekipleriyle yerli ve yabancı misafirlere belediyemizin hizmet ve faaliyetlerini sunacak.

189 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.