Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediyesi 2019-2024 ilk Meclis Toplantısını yaptı

admin | 16 Nisan 2019 | Genel, Gündem A- A+

SANCAKTEPE – 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin ardından Sancaktepe Belediye Meclisi ilk toplantısını, Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü başkanlığında belediye meclis salonunda gerçekleştirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü , 3. Dönem 1 Oturumu olan 2019-2024 döneminin ilk belediye meclis birleşimine başkanlık yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan birleşime, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde meclis üyesi seçilen üyelerin yanı sıra AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ve belediye kısım müdürleri ile birlikte yoğun izleyici olan vatandaşlar katıldı. .
İlk oturumda Meclis Grup Başkan Vekilliği seçimleri yapıldı. AK Parti Grubu Av. Ercan Kader ve Nazım Çiftçi’yi CHP Grubu ise Halit Ötün ve Muzaffer Erdoğan’ı aday gösterdi. Gizli oy usulü ile yapılan seçimlerde Meclis Birinci Başkan Vekilliği’ne Av. Ercan Kader, Meclis İkinci Başkan Vekilliği’ne Nazım Çitçi seçildi.Meclis Başkan vekilliği seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı komisyonların seçimleri ile devam etti.Tevfik Erk / İstanbul

511 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.