Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediye Meclisi 2021 yılının ilk Meclis toplantısını gerçekleştirdi

admin | 05 Ocak 2021 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

Koronavirüs tedbirlerinin alındığı meclis toplantısı Sancaktepe Belediye Meclis toplatı salonunda gerçekleşti. Tüm masalara kolonya bırakılan meclis salonuna girişlerde el dezenfektanları konuldu ve ateş ölçer ile kontrol yapıldı.


Sancaktepe Belediye Meclisi Başkan Vekili Av. Ercan Kader Başkanlığında gerçekleşen Meclis Toplantısında Başkan Vekili Av. Ercan Kader, yeni yılın hayırlı olmasını diledi. 2021 Yılının il meclis toplantısının açılışını yapan Başkan Vekili Av. Ercan Kader “ Yeni yılın hayırlı olmasını diliyor, 2021’in sağlık, mutluluk ve esenliklerle dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. 2021 yılı milletimiz ve tüm insanlık için salgının son bulduğu bir yıl olsun inşallah. “ dedi.

Sancaktepe Belediye Meclisi toplantısında Aralık ve Ocak aylarında gündem olan konular ile Tarihte yer alan Ocak ayı önemli günler, sanat, spor, siyasi belediye deki konulardan bahsedildi.

Sancaktepe Belediye Başkan Vekili Av. Ercan Kader Victor Hugo ve Necip Fazıl’dan iki sözü hatırlattı. Başkan Vekili Kader, Victor Hugo’nun “ iyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır. En mükemmel adalet ise vicdandır” sözü ile Necip Fazıl’ın “ Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazımdır” sözleri ile belediye meclisinin çalışmalarının hayırlı olmasını diledi.

Tevfik Erk / İstanbul

342 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.