Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediye Ekipleri Berber ve Kuaför Salonlarını Dezenfekte Etti

admin | 09 Mayıs 2020 | Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe Belediyesine bağlı ekipler 11 Mayıs’ta açılacak olan berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte etti. Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü esnafımıza bu süreçte gerekli desteğin verileceğini ifade ederek kendilerine hijyen setide dağıtıldığını ifade etti.

Koronavirüs’le mücadele kapsamında bir süredir kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonları  11 Mayıs’ta hizmet vermeye başlayacak. Belediye ekiplerimiz de ilçemizde bulunan  Berberler Odası’na kayıtlı tüm berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte ederek hijyen kiti dağıttı.
Tedbirler kapsamında çeşitli meslek ve esnaf gruplarından gelen dezenfekte taleplerini karşılıksız bırakmadıklarını, istisnasız açık olan tüm market, bakkal, eczane, banka, konfeksiyon vb. işletmeleri düzenli olarak dezenfekte ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü , ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan normalleşme sürecinde 11 Mayıs’tan itibaren açılacak kuaför ve berberleri düzenli olarak dezenfekte edeceklerini açıkladı. Başkan Aşgın, “Halkımızın sağlığı her şeyden önemli. Kuaför ve berberleri düzenli olarak dezenfekte etmeye devam edeceğiz.Bu süreçte Kuaför ve Berber esnafımızın işlerini sosyal mesafeye uyarak yapacaklarına canı gönülden inanıyorum” dedi.
211 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.