Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, haftaya Bayrak Töreni ile başladı

admin | 22 Ekim 2019 | Eğitim, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü , haftaya Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nu ziyaret ederek başladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Pazartesi mesaisine Sancaktepe Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’ndaki bayrak töreni ile başladı. Okulda Bayrak Törenine katılan Başkan Döğücü öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı’nı okudu. Daha sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Başkan Döğücü’ye, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Çelik, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ve Şube Müdürü Osman Afacan eşlik etti.
Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü okul ziyaretinin ardından Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü ve Başkan Yardımcısı Yüksel Çelik ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, ilçe şube müdürleri ve Müdürlük personeli ile bir araya geldi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Döğücü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ve personele başarılar diledi.
Tevfik Erk / İstanbul

294 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.