Hoşgeldiniz  

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün Eğitim öğretim Yılı Mesajı

admin | 28 Eylül 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE –  Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, başta minik öğrenciler olmak üzere herkese başarılar diledi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü,9 Eylül’de başlayacak 2019-2020 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Döğücü, şunları kaydetti: “ Değerli eğitimcilerimiz ve sevgili veliler, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır. Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Sancaktepe Belediyesi olarak aynı düstur ile çalışmalarımıza bundan sonra da devam edeceğiz. Öğretmen, insanlığın annesidir. Öğretmen, insanlığın babasıdır, atasıdır. Tarihin bize yüzünü yazı ile döndüğü ilk anlardan itibaren öğrenme, ilim ve irfan mücadelesi; beşeriyeti hep bir adım öteye taşıma gayretiyle ilerlemiştir. Sizler de bu medeniyet yürüyüşünün cefakar ve fedakar neferlerisiniz.
Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, eğitim yöneticilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum.’ dedi.

214 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.