• DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %-0,33
 • ALTIN
  %-0,69
 • BIST
  %-1,86
SANCAKTEPE ARDAHAN İL DERNEĞİ YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİNİ SEÇTİ

SANCAKTEPE ARDAHAN İL DERNEĞİ YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Sancaktepe Ardahan İl Derneği 4. Olağan Genel Kurul toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel Kurul toplantısında Divan Başkanlığını Dugu Akça yaptı Divan üyeliği Orçun Gökçe ve Erdi Odabaş tarafından yapıldı.

Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ardından gelir gider hesapları okundu. Olağan Genel Kurul Toplantısı Başkanlık, yönetim kurulu, denetim kurulu ve istişare kurulu üyelerinin seçimi ile devam etti.

Programa katılan siyasi parti temsilcileri yeni yönetimi tebrik etti ve başarılar dilediler. Görevi devreden kurucu Başkan Barış Karahan teşekkür konuşması yaptı ve yeni yönetime başarılar diledi.

Sancaktepe Ardahan İl Derneği Başkanlığına seçilen Mustafa Doğru yaptığı konuşmada ;
” Sancaktepe Ardahan İl Derneği 4. Olağan Genel Kuruluna katılarak bizleri onure eden Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar’ a, Sancaktepe Yeşil Sol Parti Eş Başkanı Burhan Çimen’ e, Sancaktepe Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Abdulkadir Darel’ e, Sancaktepe Deva Partisi İlçe Başkanı Mutalip Geçer’ e, Sancaktepe Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu adına Erdal Demirkol’ a, İBB Metro A.Ş. Başkan Vekili Alper Yeğin’ e, İstanbul Ardahan İli Kültür ve Turizm  Dernek Başkanı Deniz Aydemir ve yönetimine, Ardahan ili ilçe ve köy dernekleri başkanlarına ve bizleri yalnız bırakmayan sevgili Sancaktepe’ li hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar başkanlık görevini layıkıyla yerine getiren Sayın Barış Karahan ve yönetimlerine emekleri için teşekkür ederiz. Yönetim kurulumuzda  birlikte yol yürüyeceğimiz Adem Özer’ e , Huriye Gümüş’ e, Mikail Karaçelik’ e, Hamit Budak’ a, Güven Kasımoğlu’ na, Turgut Daş’ a, Murat Taştan’ a, Atakan Akyıldırım’ a, Aslıhan Orhan’ a  ve Arif Sucuğ’a saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM