• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,06
 • BIST
  %0,76
Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı İlçe Divan Toplantısı düzenledi

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı İlçe Divan Toplantısı düzenledi

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı, ilçe divan toplantısını ilçe teşkilatında gerçekleştirdi.

Sancaktepe Saadet Partisi’nin ilçe binasında düzenlediği İlçe Divan toplatısı Saadet Partisi İlçe Başkanı Bayram Öztürk’ün başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Kaya, Saadet Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Abdül Baki Polat ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

İlçe Başkanlığının ve mahalle temsilcilerinin yaptığı çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan İlçe Başkanı Bayram Öztürk, “Seçim sürecinde koşturan, çalışmalarını tüm zorluklara rağmen aksatmayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.Bir seçim bitti ama seçimler bitmez. Bu seçim gösterdi ki daha çok çalışmalıyız. Önümüzde bir yerel seçim var ve biz yerel seçimlere hazırlanmalıyız.” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Kaya; ” Parti olarak, Türkiye’nin tamamında önemli mücadele ortaya koyduk. Bu mücadele de geçmişte şunlar oldu, bunlar oldu. Şöyle yapılsaydı, böyle yapılsaydı eleştiriler veya farklı düşünceler olsa da Saadet Partisi ne yaptıysa bilerek yaptı.

Türkiye’de şimdi bizim 14 Mayıs’tan önce dile getirdiğimiz eleştirilerimizden hangisi iktidar yoluna devam ettiği halde yersiz ve haksız bir eleştiri.

Ekonomi konusunda yanıldığımızı düşünüyor musunuz? Dış Politika da eksik bıraktığımız bir şey olduğu kanaatiniz var mı? Yani Saadet Partisi’nin Millet İttifakı içinde  bulunduğu süre zarfında dile getirdiği bütün eleştirilerin hepsi hala varlığını devam ettiriyor.

Milletin iradesi başımısın üstüne. Millet sonuç olarak oy verdi ve şu anda mevcut iktidarla yoluna devam  ediyor. Milletin iradesini sorgulamıyoruz. Milletin ortaya koyduğu iradenin elbette başımızın tacı olduğunu her zaman ifade ediyoruz. Ama söylediğimiz bir şey var. Memleketimiz hala aynı sıkıntıları katlanarak yaşamaya devame diyor.” ifadelerinde bulundu.

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı’nın seçimlerde çalışmalarda bulunan partililere verilmek üzere hazırladığı teşekkür belgeleri İstanbul Milletvekili Mustafa Kaya ve İlçe Başkanı Bayram Öztürk tarafından verildi.

Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İlçe Divan Toplantısı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM