Hoşgeldiniz  

Öğrencilere Spor Kıyafeti

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Belediyesi`nin spora vermiş olduğu destek katlanarak devam ediyor.
05 Haziran 2011 Pazar 02:07

Sancaktepe Belediyesi bu kez de Sancaktepe’deki ortaöğretimden mezun olan öğrencilere eşofman dağıtımı yaptı.  Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ilçedeki 5 okulda hediye dağıtımına katıldı. Erdem ayrıca bir okulun kermes programına ziyarette bulundu.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ilköğretim ve orta öğretim öğrencilerine eşofman yardımı yaptı. Başkan yardımcıları beraberliğinde Aziz Bayraktar İHL ardından Şakir Demir İ.Ö.O, 19 Mayıs İ.Ö.O, Osmangazi İ. Ö.O ve son olarak Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi’ne geçen Erdem, temsilen on öğrenciye eşofman dağıtımı yaptı. Hediye edilen eşofmanlar öğrencileri hem sevindirdi hem de duygulandırdı. Eğitime katkıları ile bilinen Başkan Erdem: “ Çocuklarımızın sağlıklı bir eğitim alması yönünde Belediye olarak desteğe sonuna kadar hazırız” dedi.

Geçmişe nazaran gençlerin spor yapabilmek için birçok imkâna sahip olduğunu dile getiren Başkan İsmail Erdem, belediyenin ilçe sporuna desteğini dile getirerek yeni yapılacak spor komplesi, yüzme havuzları ve halı sahalarla ilgili bilgi verdi.  Erdem: “Bizlerin zamanında spor yapabilmek çok güçtü. İmkânlarımız çok kısıtlıydı. Sizler bizlere göre çok şanslısınız.” dedi.

Eşofman dağıtımı öncesi öğrencilere yönelik bir konuşma yapan Başkan İsmail Erdem şunları söyledi: “  Spora destek veriyoruz çünkü gençler enerjilerini ancak sporla doğru ve disiplinli bir şekilde kullanabilir. Gençlerin okuldan sonra yapacakları sportif bir aktivite yoksa kahvehane köşelerinde yada kötü alışkanlıklara bulaşabilir.  Amacımız, ahlaklı, zeki ve sağlıklı gençleri yetiştirmek” diye konuştu.

193 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.