Hoşgeldiniz  

Muhtarlardan Kaymakam`a veda ziyareti

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe muhtarları Artvin Valisi olan Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan`a veda ziyaretinde bulundular
28 Ağustos 2011 Pazar 03:52

Sancaktepe muhtarları Artvin Valisi olan Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan’a veda ziyaretinde bulundular. Kalkan’ı tebrik eden muhtarlar, Sancaktepe’ye hizmetlerinden dolayı plaket verdiler, başarılar dilediler.

Sancaktepe Kaymakamlık toplantı salonunda muhtarları kabul eden Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan, “ Üç beldeden bir ilçe oluşturduk. Hep birlikte ilçe olarak el ele verip çalıştık. Sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle çalışmaktan memnun oldum “dedi. Muhtarlar adına söz alan Rasim Ay “ Sayın Kaymakamım, biz muhtar sizi tanımak ve sizinle çalışabilmenin mutluluğunu yaşadık. Artvin’e Vali olmanız bizleri sizin adına çok sevindirdi. Bizler bu gün için üzgünüz, ama sizin adınıza da sevinçliyiz. Dualarımız sizinle, size başarılar diliyoruz. ”dedi.

Daha sonra Sancaktepe Muhtarları adına Rasim Ay, Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan’a bir plaket verdi. Muhtarlar son olarak Arvin Valisi Necmettin Kalkan ile hatıra fotoğrafı çektirmeleri ile ziyaret sona erdi.

Ziyarete, Sancaktepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Reyhan Şeker, Safa Mahallesi Muhtarı Mehmet Yıldırım, Hilal Mahallesi Muhtarı Şaban Özel, Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Çoşkun Düdükçü, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Rasim Ay, Merve Mahallesi Muhtarı Haşim Keskin, Merkez Mahallesi Muhtarı Göker Göktaş, Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe, İnönü Mahallesi Muhtarı Hasan Nacar, Kemal Türkler Mahallesi Muhtarı, Kazım Özmen, Osman Gazi Mahallesi Muhtarı İhsan Çolaker, Abdurrahman Gazi Mahallesi Muhtarı Raif Demir, Fatih Mahallesi Muhtarı Sadık Belkıs, Veysel Karani Mahallesi Muhtarı Ali Atlı, Akpınar Mahallesi Muhtarı Mehmet Diner, Paşaköy Muhtarı Hayrettin Uslanmaz, Eyüpsultan Mahallesi Muhtarı Reşat Fil katıldı.

Tevfik Erk / Sancaktepe

238 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.