Hoşgeldiniz  

Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli atıldı

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Sancaktepe Belediyesi her alanda yatırımlarına hızla devam ediyor. Dev projelerin bir biri ardınca temellerinin atıldığı şu günlerde yeni bir proje olan Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli muhteşem bir törenle atıldı.

06 Haziran 2011 Pazartesi 00:24

Genç Sancaktepe tarih yazıyor, dev projelerle büyüyor. Bugünlerde art arda gerçekleştirilen temel atma ve açılış törenleri ile Sancaktepe Belediyesi on günde tam 19 projeyi hayata geçirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyor. O projelerin en önemlilerinden biri olan Abdurrahmangazi Kongre Merkezi ve Nikâh Salonları’nın temeli yapılan muhteşem bir törenle atıldı.

Temel atma töreninde bir konuşma yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ailenin önemine değindi. Başkan Erdem;“Aile, toplumumuzun temel yapı taşını oluşturmaktadır. Huzurlu ve mutlu bir toplumun yolu ise, huzurlu ve mutlu ailelerden geçmektedir. Aile kurumunu yüceltmek ve sağlam tutmak, Sancaktepe Belediyesi’nin sosyal yönetim anlayışının da önemli öncelikleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda inşa edilecek Nikâh Salonları nice mutlu yuvaların temelleri atılacaktır.” dedi.

Erdem, yaptığı konuşmada Kongre Merkezinde neler yapılacağını anlatırken de; “Merkezimizde düzenlenecek çeşitli etkinliklerle ilçemizin sosyal hayatına canlılık katmış olacağız. Kültürel etkinliklerimizle vatandaşlarımızın hayata birçok değişik açıdan bakmasını sağlayacak, organizasyonlara katılacak değerli isimleri ve fikirlerini, ilçemize tanıtmış olacağız” şeklinde konuştu.

Mehteran konseriyle şenlenen açılışa vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Zaman zaman okunan kahramanlık türküleri katılımcılar tarafından hep bir ağızdan söylendi.

239 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.