Hoşgeldiniz  

Kırklareli`nde Kariyer Günleri

admin | 07 Haziran 2020 | arşiv A- A+

Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Tarafından `Kariyer Günleri` Etkinliği Düzenlendi.

09 Mart 2012 Cuma 01:28

Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliği Rektörlük Kültür Merkezi Üst Salonunda gerçekleştirildi.

Konuşmacı olarak İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Kosgeb Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci katıldı.

Açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç’ın yaptığı toplantıda,Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Kosgeb tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci birer konuşma yaptı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem konuşmasında; Genç Gelecek Kariyer Planlamasının önemine değindi. Başkan Erdem Sancaktepe Belediyesi olarak “Bilgi Evi” açtıklarını, ilköğretim çağındaki çocuklara ders verdiklerini, “Gençlik Merkezi” açtıklarını ve Meslek Eğitimi vererek 2000’e yakın gencimizi meslek sahibi yaptıklarını vurguladı. Ayrıca Gençlik Kulübünün çalışmalarından bahsederek konuşmasını tamamladı.

Kosgeb Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci ise konuşmasında, Girişimci mi olmalı, ücretli mi?, Eğer Girişimci Olacaksanız! konularını ele aldı. Ayrıca girişimci özelliklerinden de bahsederek en önemli özelliğin “tutku ve inanç” olduğunu dile getirdi.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Kosgeb Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci’ye günün anısına birer plaket takdim edildi.

Tevfik Erk / İstanbul / Sancaktepe

5601 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.