Hoşgeldiniz  

Kazım Bilgen’den CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyelerine taziye ziyareti

admin | 05 Ocak 2021 | CHP Sancaktepe, Genel, Gündem, Manşet A- A+

Sancaktepe Belediye Meclis Toplantısına hazırlanan CHP Belediye Meclis üyelerini ziyaret eden Siyasetçi Kazım Bilgen taziye ziyaretinde bulundu.

CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayrak Covid-19 nedeniyle 2020 yılının Aralık ayında hayatını kaybetmişti. 2021 yılının ilk Meclis Toplantısı için hazırlık yapan CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyelerine taziye ziyaretinde bulunan Cumhuriyet Halk Partili Kazım Bilgen “ Bu gün değerli üyemiz Hasan Bayrak’ı kaybetmenin vermiş olduğu üzüntüyü paylaşmak için taziye ziyaretinde bulunmaya geldim. Covid-19 denen illetin bir an önce hayatımızdan çıkıp gitmesini diliyoruz. Birçok dostumuzu sevdiğimizi, yakınlarımızı bu salgında kaybettik. Meclis üyesi arkadaşlarımıza yeni yılda başarılar diliyorum. Arkadaşlarımızın Sancaktepeliler için ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Her şey daha güzel bir ilçede insanca yaşamak için olmalı. Meclis üyesi arkadaşlarımıza yeni yılda tekrar başarılar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Covid-19 salgının başladığı sırada birden fazla ili arkadaşları ile gezen ve gezdiği illerde vatandaşlara gıda koli desteğinde bulunan CHP’li Siyasetçi Kazım Bilgen’in ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirten Sancaktepe Belediye CHP Grup Başkan Vekili Halit Ötün.” Bu yıl üzgün başladık. Covid-19 salgını nedeniyle meclis üyesi arkadaşımız Hasan Bayrak’ı kaybettik, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yeni yılda daha güzel bir Sancaktepe için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Arkadaşımız Kazım Bilgen’in taziye ziyaretinde bulunmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.CHP Sancaktepe Belediye Meclis üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Kazım Bilgen’in taziye ziyaretinin ardından grup toplantısına devam eden CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyeleri daha sonra meclis toplantısına katıldılar.

Tevfik Erk / İstanbul

295 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.