Hoşgeldiniz  

İyi Parti Sancaktepe’den eğitime destek etkinliği

admin | 28 Eylül 2019 | Eğitim, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’ndan Eğitime Destek etkinliği düzenledi.

Eğitime Destek vermek için düzenlenen etkinlikte belirlenen 85 aileye kırtasiye malzemeleri ve çantalar verildi. İlçe Başkanlığına davet edilen Ailelere teslim edilen destek paketleri aileler tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlçe Başkanlığında düzenlenen Eğitime Destek etkinliğine İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, İBB İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, İyi Parti GİK üyesi Emir Sami İşmen, İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk, İlçe Başkan Yardımcıları ve Aileler katıldı.
İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Ailelere hitaben yaptığı konuşmada “ Sancaktepe İlçe Teşkilatımız vesile oldu. Bu gün sizlere ufak birer hediye hazırladı.” Diye konuşan İl Başkanı Kavuncu ailelere hitaben  “Vatana Millete hayırlı evlatlar yetiştirmenizi dilerim. Yeni eğitim öğretim yılının sizler için hayırlı olmasını diyorum.” Şeklinde konuştu. İl Başkanı Kavuncu öğrencilere de “ Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlere başarılı, sağlıklı, iyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” Dedi.

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk “ Bu gün burada kendi imkanlarımızla oluşturduğumuz küçük bir etkinlik gerçekleştirdik. İmkanlarımız ölçüsünde ama gönülden yaptığımız bu etkinliğimizle ailelerimize ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında bir küçük nefes olabildiysek ne mutlu bize. Bu etkinliğimizi gerçekleştiren ilçe teşkilatımızın kadın kollarına, ilçe yönetimimize emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

Ailelere teslim edilen hediyelerin ardından, İstanbul İl Başkanı Kavuncu, Sancaktepe İlçe Teşkilatında etkinliği düzenleyen kadın kolları üyelerine teşekkür belgesi takdim etti ve İyi parti Sancaktepe İlçe Teşkilatına üye olanlara rozetlerini taktı.

Program İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun da katıldığı ilçe yönetimi ve üyelerinin toplantısı ile devam etti.
Tevfik Erk / İstanbul

230 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.