Hoşgeldiniz  

İYİ Parti Sancaktepe İlçe Teşkilatı Muharrem Oruç Lokmasına katıldı

admin | 28 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset A- A+

SANCAKTEPE – Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde  Yas-ı Matem oruçlarına katılan İyi Parti Sancaktepe İlçe Teşkilatı canlarla oruç lokmalarını paylaştı.

Tutulan Yas-ı Matem oruçları, Yenidoğan Cemevi Dedesi Mustafa Arslan’ın okuduğu duanın ardından  oruçlar açıldı, lokmalar paylaşıldı.  İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve İBB İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan ile birlikte ilçe yöneticilerinin de katıldığı oruç açma lokmasına CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ve ilçe yöneticileri de katıldı.
Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca ve Cemevi yöneticileri,  İYİ Parti  Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan’a eşlik etti
Oruçların açılmasından sonra İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve İBB İyi Parti Grup Başkanvekili İbrahim Öztürk ve İlçe Yöneticileri ile bir süre sohbet eden Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca Cemevi ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.
İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk  “ Lokmamızı bu gün Yenidoğan Cemevi’nde paylaştık. Yasımız ve Muharrem Ayı Orucumuz kabul olsun. Edilen duaların, tutulan oruçların verilen lokmaların kabul olması dileği ile tüm insanlık için birlik ve beraberliğe vesile olmasını dilerim.” İfadelerinde bulundu.
Haber-Fotoğraf: Tevfik Erk/ İstanbul


245 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.