Hoşgeldiniz  

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban’dan komşularına Hayır lokması

admin | 28 Mart 2019 | Gündem, Manşet A- A+

SANCAKTEPE – Seçimlere sayılı günler kala Muhtar Adayları ve siyasi partilerin çalışmaları da yoğun tempo ile devam ediyor. Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar Adaylarından Erkan Kaban, Hayır Lokmaları döktürdü. 
Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar Adayı  Erkan Kaban, İki gün üst üste döktürdüğü hayır lokmaları ile seçim çalışmalarını da tamamlamış oldu.
İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban “ Allah lokmamızı kabul buyursun, tüm İnönü Mahalle sakinlerine afiyet olsun. İlk Lokmamızı 18 Mart Çanakkale ve Tüm Şehitlerimiz için verdik. Mahallemizin iki noktasında daha Hayır Lokması ikramında bulunduk. Seçimler de nasıl bir sonuç çıkar, komşularımızın takdiri ne olur bilemem. Hayırlısı ne ise o olsun diye bakıyorum. Mahalle sakinlerimizin takdiri ile seçimi kazanırsam gece gündüz demeden mahallemize hizmet etmeye talip olduğumu söyledim. Karar komşularımızın.” İfadelerinde bulundu.
Renkli kişiliği tanınan İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban’ı Hayır Lokması dağıtımında Erzurum Aşkale Ocaklı Köyü Derneği Kadın Kolları Yöneticileri de Köylüsü Kaban’ı yalnız bırakmadı, başarılar dilediler. 
Mahalle sakinleri Muhtar Adayı Erkan Kaban’a teşekkür ederken, seçimlerde başarılar dilediler.
Sancaktepe İnönü Mahallesinin değişik sokaklarında 3 gün hayır lokması dağıtması ile 31 Mart Yerel seçimlerinde ilçe genelinde hayır lokması döktüren tek Muhtar Adayı oldu. Tevfik Erk / İstanbul

1014 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
HAVA DURUMU


Yükleniyor...

EN SON HABERLER

© 2017 Sancaktepe Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.